Dr. Gabrielle Kollmann

9. ledna 2013 v 0:59 | Gabi
Věk: 35
Pohlaví: žena
Titul: Lékařka, Dr.
Tým: B
Hraje: Anja Freese
Životopis:
Gabriella Kolmanová je lékařkou u záchranéhio týmu Medicopteru 117 ,přesněji je u týmu B spolu se zdravotníkem Ralfem a pilotkou Biggi. S Ralfem jsou nejen kolegové ale také je mezi nimi něco více, chodí spolu ale přede všemi to tají, zatím úspěšně. V 8díle 1řady, kdy se letadlo zamotalo do lana lanovky a poté se zřítilo a spadlo. Byla Gabriella nucená uříznout Biggi nohu. Její zákrok byl proveden na jedničku a vše se povedlo. Ve chvíly kdy lékař říkal kolegům tuto zprávu se Gabriella a Ralf začli líbat. Gabriella bohužel umíra ve 2díle 3řady s názvem "Smrtonostná past" na značné popáleniny po celém těle. Začínají se roztavovat plíce a další orgány v jejím těle, proto prosí z posledních sil Dr. Lüdwitze, aby jí od toho utrpení pomohl. Ten to nejdříve udělat nechce, ale nakonec to udělá.

Smrt Gabi:
Ve 3. díle 2 řady s názvem Smrtonostná past(Die Todesfalle). Při záchraně malého chlapce za staré chemičky se Gabriella spustila na laně i když to dělá většinou Ralf. Gabriella se rozhodla jít pro chlace sama. Připla se na lano k vrtulníku a pomocí rozbitého okna se spustila dolů. Chlapce připla na lano jako první, ale otvor byl malý a tak se nemohly vznést oba najednou. Hned co chlapce vyzvedli nastal obrovský výbuch. Zkratovala tam elektřina a díky unikající neznámé látce to vybuchlo. Gabriella celá v plamenech vyběhla ven, křičí do vysílačky a na Ralfa a Biggi o pomoc. Biggi ihned přistává. Ralf vyběhne i s dekou ke Gabrielle a po chvilce ji uhasí. Jak se ukáže má na sobě připečenou celou svojí kombinézu, tedy ke své kůži na celém těle, jen hlava zůstala nepopálená, tu chránila helma. Neslyšela a Ralf ji potřeboval zavést kanilu, jelikož byla celá popálená, radila Ralfovi, že musí ji zavést přímo do srdce, to se mu podařilo, dokonce se i Gabrielle vrátil sluch.
Honem ji převezli do nemocnice. Tam se ukázalo, že má popálené 60% těla, jen hlava a obličej zůstali celé. K tomu zhoršené dýchání, při výbuchu vdechovala horký vzduch o teplotě asi 1200 stupňů. Po kompletním vyšetření plic se ukáže, že má rozežrané plíce, díky vdechování toho horkého vzduchu. Pomalu by se začala dusit. Ralfovi i všem řekla, že jí zbývá asi tak 48 hodin, poté se jí plíce uplně roztaví a další orgány v jejím těle. Proto prosí z posledních sil Dr. Lüdvitze, aby jí od toho utrpení pomohl. Ten to nejdříve udělat nechce, ale nakonec to udělá. Gabriella Kollmannová umírá na následky velkých popálenin i za malé pomoci Michaela.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama