Enrico Contini

9. ledna 2013 v 1:31 | Gabi
Věk: 30
Pohlaví: muž
Titul: Zdravotní bratr
Tým: B
Hraje: Tom Mikulla
Životopis:
Pohledného, mladého velice atraktivního, simpatického a sportovně nadaného zdravotníka, si zahrál herec Tom Mikulla. Ten se objevil i v jiných seriálech jako je Stefanie a Poldové z Rozenheimu. Ale nejvíce znám je díky roli v Medicopteru.
S Ericem se setkáváme hned v prvním díle 4 řady, kdy se v supermarketu zastal Perta, kterého napadli 3 blbci, když je upozornil na to, že se nemá předbíhat v frontě u pokladen. Poté se objeví před základnou Medicopteru, kde se ukáže, že nastupuje jako nový zdravotník. Enrico je zdravotním bratrem týmu B, nastoupil po Ralfovi, který odjel se svou přítelkyní Jenny do USA. Enrico je velmi pohledný mladý muž, dělá box, ale jen rekreačně a pochází z Itálie. Hned na první pohled se zamiloval do Biggi. V díle Láska nebo smrt začal Enrico s Biggi chodit a chvíli na to málem přišel o život, když Biggi musela odpojit lano, které na štěstí odpojila nad jezerem. Enricovi se bohudíky nic nestalo a dál spolu chodili.
Další událost, která by mohla ovlivnit jejich vztah se odehrála v díle Nezvěstní. Když Biggi jistila Enrica, přetrhlo se jí jištění a zřítila se dolů ze skály. Biggi měla zranění na hlavě a na břichu kam se jí ''zabodl kus skály''. Protože nebyl signál, přivázal si Biggi k pasu a odnesl j na zádech nahoru. Potom co Biggi nabrala zase vědomí ho navigovala jak má vzlétnout s vrtulníkem Medicopteru, protože museli Biggi co nejrychleji dopravit do nemocnice. S pomocí Jense se včas dostala do nemocnice, ale její zranění byla vážná a buhužel už nemohla dále létat. Našla si práci u simulátoru v USA, kam se taky musela odstěhovat. Když se po nějakém čase vrátila na návštěvu do německa na základnu Medicopteru, tím vztah Biggi s Enricem mohl pokračovat, akorát Enrico dal výpověď a s Biggi se odstěhují do Itálie, kde se vezmou a budou mít rodinu...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama