Gina Aigner

9. ledna 2013 v 1:40 | Gabi
Věk: 30
Pohlaví: žena
Titul: Pilotka
Tým: B
Hraje: Julia Cencig
Životopis:
Gina nejdříve nastoupila k Medicopteru jen jako mechanička a výpomoc Maxovi později se stane pilotkou. Udělala velký karierní skok. Jeden den mechanička a druhý pilotka.
Gina nastopila na místo pilotky medicopteru 117 po Biggi, která si zranila hlavu a už dál nemohla létat. Gina je v Týmu B s Karin a Enricem, poté co odejde Enrico nastoupí díky Gině a Karin, mladý FLORIAN.
Gině je 28 let a narozdíl od Karin a Biggi nebojácná, důvtipná také krásná, statečná, ale někdy taky nešikovná a tvrdohlavá. Její nej kamarádkou je Karin a kamarádem Florián.
Giona se zminulosti zná s Markem chodili spolu, ale po jedné malé neviné hádce se prý Mark zbalil a odešel Gina si myslela, že se vráti ale ne nevrátil. Znovu se potkali na základně Medicopteru 117. Nejdříve se chtěla nechat přeřadit Gina, poté zase Mark.
Nakonec s polu začali zase vycházet a Gina se do Marka Harlanda znovu zamilovala. Také spolu čekali dítě, když to Gina řekla Markovi, tak náš hrdina omdlel. Gina bohužel při své náročné práci o dítě příšla, a dávala si to za vinu Mark si jí udobřoval tím že si spolu pořídí kupu dítí nejmíň 20 dětí. Gina si dobře rozumí s Jensem, ale jen jako kolegové a co se týká vrtulníku Gina je super pilotka.
 


Komentáře

1 фена | 10. července 2015 v 16:33 | Reagovat

Джина.  Е. Много красива добра яка смела. Джина е. Много. Красива. И. Джина е. Ангел. Много. Добричка.  Джина. Е.  Много. Смела и. Дори. Когато. Беше. Бременна. Работише. Джина. Е. Супер яка.  Много. Добра и мила.  Нежна

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama