Peter Berger

9. ledna 2013 v 1:21 | Gabi
Věk: 30
Pohlaví: muž
Titul: Zdravotní bratr
Tým: A
Hraje: Serge Falck
Životopis:
Peter Berger nastoupil k Medicopteru v pilotním díle medicopteru, Peter je vlastně jako jediný u medicopteru od začátku až do konce. Kolem Peter se vystřídalo pár kolegů. Petr byl v týmu s Thomasem a Michaelem, po smrti Thomase, tu Peter nesl velmi težce a odchodu Michaela, byl v týmu s pilotem Jensem a lékařem Markem. Petr se zakoukal a také zamiloval do sestry, Enrica kolegy z druhého týmu, Stelly.
Peter se Stelle nejdřív né až tak zamlouval, myslela si totiž že je Peter bohatý a že jí koupí všchno možné, ukazalo se že tomu tak není. Peter poté Stelle u jídla řekl do očí co si oní myslí, Stella se nejdřiv urazila ale po pár dnech se jí to rozleželo v hlavě a uznala, že Peter měl pravdu. Dali se dohromady a počaly spolu syna jménem Oliver. Peter si stellu vzal ještě před narozením malého Olivera.
Vztah Petera a Stelly byl ze začátku skvělý, ale později už tomu tak nebylo, proto že se spolu hádali. Stella se o Petera bála, a není tomu divu při vykonávání jeho práce. Peter se musel dokonce starat o svého syna sám, protože už nesnesla ten strach a prostě utekla. Později se vrátila, ale už to nebylo ono. Konec vztahu byl takový, že se Stella sbalila a utekla i s Oliverem někam do Itálie.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama