Thomas Wächter

9. ledna 2013 v 1:18 | Gabi
Věk: 35
Pohlaví: muž
Titul: Pilot
Tým: A
Hraje: Manfred Stücklschwaiger
Životopis:
Thomas Wächter býval vojenský pilot a dá se říct, že zná vrtulník, jako své boty a Thomasovy železné nervy nemá asi nikdo a jako pilot zvládá každý letecký manévr na jedničku s hvězdičkou. Jako pilot se nelekne žádné akce. V jeho soukromí je to už bohužel pravým opakem.
Thomas byl ženatý s Věrou a s ní má dvě dcery: Lisu a Lauru. Nyní jsou rozvedení a Věra nechce, aby Thomas vídal svoje dcery. Časem se však jejich vztah uklidní a Thomas se začne o Věru znovu ucházet. Ve chvíli, kdy se už zdá že je všechno v pořádku a Thomas by se mohl dát zase dohromady Věrou, tak bohužel Věru porazí auto a na následky zranění umírá. To je pro Thomase a holky velká rána osudu.
Thomas je nejen skvělý pilot, ale také velmi obětavý muž, co vždy pomůže příteli v nouzi, ale bohužel jednou při záchraně svého nejlepšího přítele doktora Michaela Lüdwitze, Thomas nestačí vylézt a bohužel umírá. Ta to smutná událost se stane ve 2díle 5 série s názvem Útěk bez návratu. Thomasův konec byl velmi smutný, ale měl to rychle za sebou a dlouho netrpěl jako třeba Dr. Kollmannová, která měla popáleniny po celém těle a trpěla hroznými bolestmi.
 


Komentáře

1 иванка за томас | 18. května 2015 v 19:38 | Reagovat

Томас е много як супер е много е добьр мил красив умен има желязна воля много е Готин и забавен Най якият е Томас

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama